توضیحات فرم معرفی نماینده

شاکیان محترم می‌توانند جهت انتخاب نماینده، فرم معرفی وکیل یا نماینده را از سایت دریافت و نمایندگان خود را انتخاب کنند.
پس از تکمیل فرم، آن را به نشانی قم، خیابان ساحلی، نرسیده به خیابان پانزده خرداد، دادگاه عمومی و انقلاب قم، طبقه زیرزمین، بخش اجرای احکام، تحویل قاضی پرونده اجرای احکام، جناب آقای شعبانی نمایید و از طریق پیامک به شماره ۰۹۱۲۷۵۱۶۱۲۵ نام و نام خانوادگی خود و نماینده را به جناب آقای محمدرضا شریفی‌خواه اطلاع دهند تا ضمن ثبت وکالت‌نامه، با توجه به آمار و ارقام وکالت‌نامه‌ها پیگیر پرونده باشیم.
ضمنا بنا به اعلام جناب آقای شعبانی، قاضی پرونده اجرای احکام، کسانی که در قم نیستند، پس از تکمیل فرم وکالتنامه آن را در یک محضر، ثبت رسمی کنند و برای دادسرای عمومی قم به نشانی فوق، ارسال نمایند.

نقشه محل دادگاه را ببینید.

۲۰
اسفند ۱۳۹۲
نویسنده
دسته‌ها
دیدگاه‌ها ۱۱ دیدگاه
برچسب‌ها

نظرات کاربران

 1. سندی گفته:

  سلام
  جواب شما اصلا قانع کننده نیست وقتی اموال به اسم وکیل شد دادگاه چه دخالتی مستونه بکنه

 2. ن ن گفته:

  من پنج میلیون و نهصد تومان پول به آقای شیرنگی دادم که تمام دارایی و خرج عروسیم بود . و به خاطر این داستان عروسیم به هم خورد . بالاخره من هم خدایی دارم . این دنیا که هیچ ولی اون دنیا در محضر خدا , میبینمت آقای شیرنگی .

 3. اسعدی گفته:

  با سلام
  پیامکی آمده است مبنی بر فراهم شدن مقدمات اجرایی پرونده شیرنگی و برطرف کردن نقص پرونده در دادگاه عمومی از کجا بفهمیم پرونده مشکل دارد یا نه ؟
  و آیا می شود با مشغله کاری که داریم اینترنتی یا تلفنی برطرف کرد یا نه؟

  • محمدرضا گفته:

   با سلام باید حضورا به دادگاه عمومی بخش اجرای احکام قسمت زیر زمین شعبه نهم مراجعه کنید و چون پرونده در دسترس نیست از طریق سایت و اینترنت قابل اصلاح نیست

 4. سندی گفته:

  سلام علیکم
  ببخشید در مورد بند شماره ۵ وکالت نامه این سوال هست که اگه خود وکیل که املاک و اسناد و مدارک به نامش شدچه ضمانتی هست که شیرینگی دوم نشود
  لطف کنید توضیح دهید من ۴۸ م تومان طلب دارم

 5. علی موحدی فرد گفته:

  با سلام یک سوال: آیادر روند پی گیری پرونده این امکان وجود دارد که امثال بنده که در ماه های پایانی منتهی به این اختلاس تمام دارایی خود را ازدست داده ایم با دیگرانی که ماهها از آقای شیرنگی سود دریافت کرده اندتفاوت قائل شوند؟ آیا مانیز باید امیدوار به یک سوم پولمان باشیم آنهم پس از ده دوازده سال!!!!؟

  • شاکی پرونده گفته:

   سلام
   در مورد سؤال شما باید بگویم: اوّلا با یک مشاور حقوقی مشورت کنید که می‌توانید برای این کار به قسمت معاضدت قضایی مستقر در ابتدای ورودی دادگاه حقوقی مراجعه کنید. ثانیاً آن طور که بنده اطّلاع دارم به این طلب شما دین ممتاز گفته می‌شود که در اولویّت رسیدگی قرار دارد. ثالثاً می‌توانید برای اطّلاعات بیشتر به سایت وکالت آنلاین مراجعه نمایید.

  • ش ش گفته:

   اشد مجازات ، مجازات خیلی کوچکی است برای شیرنگی و کسانی که به نحوی او را یاری کردند برای این کلاه برداری و نیز خوش گذراندن در زندان با کلاس و با امکانات عالی، از خدای متعال میخواهم خودش انتقام همه مظلومین بی پناه را بگیرد.

 6. احمد مهدی پور روشن گفته:

  تکلیف کسانی که برای آنها پیامک ارسال نشده چیست؟

  • شاکی پرونده گفته:

   پیامکی که ارسال شده است برای گردهم‌آیی جلسه ۱۶ اسفند ۹۲ بوده است که توسط دادگاه و برای کسانی که شماره تلفن همراه آنها در دسترس بوده ارسال شده است.
   شما دوست عزیزی که به این سایت مراجعه و گزارش‌ها را با دقت مطالعه کرده‌اید، در واقع مطلبی را از دست نداده‌اید.
   بنا هست که اطلاع‌رسانی از طریق همین سایت انجام شود و گزارش‌ها در آن با دقت درج شود. اما برای محکم‌کاری و احتیاط، یک پیامک به تلفن همراه آقای شریفی‌خواه (۰۹۱۲۷۵۱۶۱۲۵) ارسال کنید تا شماره تلفن همراه شما را به سامانه ارسال پیامک اضافه کنند.
   موفق باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *