معرفی کاندیداهای وکالت و نمایندگی

ذیلاً به معرفی کاندیداهای نمایندگی و وکالت که از شاکیان پرونده علی اصغر غریب شیرنگی هستند و در جلسه روز جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ جهت پیگیری این پرونده به نمایندگی از دیگر شاکیان اعلام آمادگی کرده‌اند می‌پردازیم. جهت احترام به تمام این بزرگواران ترتیب معرفی، بر اساس نام خانوادگی هر نماینده انتخاب شده است و تقدم و تأخر اسامی دلیل دیگری ندارد.

در ضمن تلفن تماس نمایندگان هم در صورت رضایت ایشان در سایت قرار گرفته است. جهت تماس با نماینده خاص یا اعلام نظر می‌توانید از طریق فرم‌های ارسال نظر که در پایان هر نوشته قرار دارد استفاده نمایید. مطمئناً مطالب شما به سمع و نظر نمایندگان خواهد رسید.

حمیدرضا حبیب اللهی
نام: حمیدرضا
نام خانوادگی: حبیب الهی
نام پدر: جعفر
شماره تماس: ۰۹۱۰۹۷۰۷۵۷۷
در دوسال اخیر تلاش فراوان جهت وصول طلب طلبکاران داشته ام علی‌رغم فشار زیاد و پیچیدگی‌های پرونده، هنوز به لطف خدا و دعای دوستان پا برجایم. اطلاعات حقوقی‌ام زیاد شده و در رابطه با پرونده، با قاضی شمال و قم و چند وکیل در ارتباط مداوم بوده و هستم .

 
 
 
 

محمدرضا شریفی‌خواه
نام: محمدرضا
نام خانوادگی: شریفی خواه
نام پدر: محمدطاهر
پست الکترونیکی: mrshkh1357[at]yahoo[dot]com
از ابتدا پیگیر مسأله بوده‌ام و نماینده حدود ۵۰ نفر می‌باشم که از طرف آن ها شکایت کرده‌ام. بارها با پخش اطّلاعیّه و پیگیری، موفّق به گرفتن وقت از آقای محسنی اژه‌ای شدم ولی به دلیل انتخابات ریاست جمهوری قرار ملاقات متأسفانه لغو شد. از آن پس پیگیر مسأله بودم. برای صحبت با خود آقای شیرنگی به زندان رفته‌ام. با پدر ایشان رایزنی‌هایی برای تسریع حلّ مشکل داشته‌ام و راهکارهایی نیز ارائه شده که با همکاری شکات محترم إن شاءالله به نتیجه برسد.

 
 

محمدرضا صادقی
نام: محمدرضا
نام خانوادگی: صادقی
نام پدر: صادق
مقدارطلب: ۷/۵ میلیون تومان
به صورت شخصی و بدون وکیل و مشاوره حقوقی دادگاه پیگر کار خود بوده‌ام.

 
 

426117921_172707_10272556204762639580
نام: سید علی
نام خانوادگی: غروی
نام پدر: عبدالصمد
تلفن: ۰۹۳۵۷۸۵۸۵۸۴

 
 


نام: مهدی
نام خانوادگی: غلامی
نام پدر: محمدحسین
از نمایندگان فعال و پیگیر دور اوّل نمایندگان بودند که اطّلاع کامل از پرونده و کوتاهی‌های صورت گرفته در آن، سابقه کارخانه و مسائل دیگر پرونده دارند که جلسات متعدّدی نیز تشکیل داده و به نحوه رسیدگی دادگاه به پرونده اعتراض شدید کرده‌اند. ایشان می‌توانند در تسریع حلّ مشکل بسیار مؤثّر باشند.

 
 

اسدالله مظلومی(شایگان)
نام: اسدالله
نام خانوادگی: مظلومی (شایگان)
نام پدر: محمدعلی
بنده حدود ۱۹ میلیون تومان طلب داشته و از طرق مختلف چه نماینده سابق آقای شیرنگی چه دادگاه چه قاضی و… پیگیری طلب کرده اما نتیجه نداشته است.
از سوابق این حقیر فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی گسترده در شهرهای مختلف من جمله شیراز، کرمان، تهران، کردستان، می‌باشد و به عنوان مبلغ نمونه شناخته شده‌ام که ان شاء الله اگر مورد تأیید باشم در امر پیگیری پرونده و نمایندگی دوستان موفق خواهم شد.

 
 

NikouFarid#2
نام: حاج حسین
نام خانوادگی: نیکوفرید
نام پدر: علی اکبر
ایشان اظهار داشته‌اند که اوّلین جلسه عمومی طلبکاران مقابل بیمارستان علی بن ابی طالب(ع) را تشکیل داده‌اند و در مراحل بعد مطلب را به اطلاع آقایان محمّدی گلپایگانی، رئیس دفتر مقام معظّم رهبری و آقای لاریجانی، رئیس مجلس و نماینده قم رسانده‌اند و در نشست مستقیم، با رئیس جمهور وقت آقای احمدی نژاد در مورد مسأله صحبت کرده‌اند و مراتب را به اطّلاع آقای رئیسی، معاون قوّه قضاییّه رسانده‌اند و پیگیری‌های مستمر دیگر داشته‌اند.
۲۰
اسفند ۱۳۹۲
نویسنده
دیدگاه‌ها ۳۶ دیدگاه
برچسب‌ها

نظرات کاربران

 1. احمد خلیلی گفته:

  نظرات وبیگیری های جدید را زحمتا اطلاع دهید؟

 2. سجاد گفته:

  دادگاه یه افراد دیگری را به ما معرفی کرده است
  ما رفتیم حکم اجرایی را گرفتیم و گفت برای دریافت پولتون؛ به یکی از افراد این لیست که مربوط به شماست، تماس بگیرید
  مثلا من خودم به یک آقایی به نان جعفری زنگ زدم
  الان هم منتظر پاسخ ایشون هستم
  والا ما رو سر در گم کردن
  بالاخره دادگاه چرا خودش پول و از اون آقا نگرفته که حتی یک واسطه هم پیش نیاید؟

  • محمد گفته:

   ما که چندین سال صبر کردیم چند سالم روش …….
   میدونستین وکلای معرفی شده از جمله آقای […] برای هر پرداخت از اصل پول شما ده درصد برای خودش برمی داره؟ اگه قراره که اینجوری باشه که از اولش میرفتیم وکیل می گرفتیم ما فقیر فقرا…
   در هر صورت تامل کنین بهتره چون دادگاه موظفه که نه اصل پول رو بلکه خسارت این چند سال را پرداخت کنه .. من که وای میستم تا ظهور امام زمان عج …. یا علی.

 3. رهگذر گفته:

  سلام … تشکر بخاطر پیگیری … آیا بدون نماینده نمیشه کاری کرد؟… وکالت تام الاختیار منطقی نیست!! … با کاری که شیرنگی کرد دیگه نباید به کسی وکالت داد… چرا دادگاه نتیجه کار رو گزارش نمی ده؟ … بازهم تشکر منتظر جوابم

 4. روح الله گفته:

  باسلام وتشکرخدمت همه نمایندگان زحمتکش مخصوصا نماینده خودم برادر شریفی خواه ومسئول محترم سایت
  آیا میتوان با توجه به نیاز مبرم به اصل سرمایه، الان اصل سرمایه را تصفیه کرد و مجددا برای خسارت تاخیر تادیه اقدام کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • شاکی پرونده گفته:

   سلام
   تصفیه یعنی دریافت اصل پول و اختتام پرونده.
   پس، اگر تصفیه کنید، خبری از خسارت تأخیر تأدیه نیست.

 5. اکبری گفته:

  سلام
  من از طریق دو نفر پول به اقای شیرنگی دادم و الان دسترسی به این دو نفر ندارم و مدرکم هم فقط همان رسید پولی است که به اینها داده ام.
  برای احقاق حقم چه باید انجام دهم؟

 6. محمد شاهین نیا گفته:

  باسلام
  میخواستم جناب آقای نیکوفرید را به عنوان نماینده پیگیری کارها انتخاب کنم در صورت امکان تلفن ایشان به ایمیل من ارسال نمایید یا نحوه ارتباط با ایشان را مرقوم فرمایید. تعجیل مورد امتنان است.
  توفیقات شمارا از خداوند منان خواهانیم
  با تشکر فراوان

  • شاکی پرونده گفته:

   سلام
   برای انتخاب یک نماینده، کافی است فرم را از سایت دریافت و نام نماینده را یادداشت کنید و به دادگاه تحویل دهید.

 7. محمد مهدی رحیمی گفته:

  با سلام و ختسته نباشید از پشتکار شما بابت این قضیه .
  پیشنهاد دارم که اگر می شود از طریق سایت هم بتوان وکیل انتخاب کرد خیلی بهتر می شود نمی دانم آیا مقدور هست یا نه ؟

  • شاکی پرونده گفته:

   سلام علیکم
   متشکریم از اظهار لطفتون.
   به این دلیل که وکالت‌نامه‌ها باید در پرونده‌های شکایت دادگاه ثبت شود، امکان انتخاب وکیل از طریق سایت وجود ندارد.
   موفق باشید.

 8. علی صابری گفته:

  با سلام و تقدیر از پی گیری های دوستان
  بنده نماینده خود را آقای غلامی معرفی می کنم .اقدام بعدی چیست؟
  ممنونم

  • شاکی پرونده گفته:

   بازدید کننده محترم
   سلام علیکم
   لطفاً مطالب سایت را با دقت مطالعه بفرمایید.
   تعیین نماینده از طریق سایت هیچ اعتباری ندارد و شما باید فرم معرفی نماینده را به دادگاه تحویل دهید.

   موفق باشید.

  • حسین صابری گفته:

   با سلام و تشکر از پی گیری نمایندگان محترمی که در پی احقاق حق شاکات هستند.
   چرا نمایندگان در پی این مطلب نیستند تا این فرد کلاهبردار که خیانت در امانت کرده و همه را دچار ضرر مادی و معنوی نموده است به اشد مجازات محکوم کنند.آن تعداد از نمایندگانی که فقط در پی ترویج مصالحه به نفع شکات ظاهرا هستند فکر نمی کنند این فرد با پرداخت اصل پول سود افزایش قیمت ها را به جیب می زند و از ناچاری طلاب به نفع خود استفاده می کند و به ریش همه طلاب می خندد.
   […]
   من نماینده ام را آقای غلامی معرفی می کنم آیا لازم است به دادگاه مراجعه کنم من از تاخیر و خسارت نمی گذرم و تا ریال آخرش را از حلقوم این کلاهبردا بیرون خواهم کشید امیدوارم قانون آنقدر عدالت داشته باشد تا از شیادها حمایت نکند
   من الله توفیق

 9. علی موحدی فرد گفته:

  سلام منچگونه می توانم وکیل انتخاب کنم چونتازه با اینسایت آشنا شده ام.

 10. جعفر طارمی گفته:

  با سلام و خسته نباشید. بنده و تنی چند از دوستان حدودا ۳ سال پیش وکالت نامه ای به آقای حبیب اللهی که الان هم جزء نمایندگن هستند دادیم سوال بنده اینست که ابا همان وکالت نامه ها کفایت میکند تا ایشان پیگیر کار ما باشند یا نه؟ اگر نه تکلیف حقوقی ان وکالت نامه های قبلی چه میشود؟

  • شاکی پرونده گفته:

   سلام علیکم
   وکالت‌نامه‌های قبلی برای کار دیگری بود که به سرانجام نرسید(تشکیل شرکت تعاونی ) امّا وکالت‌های جدید برای پیگیری حقوقی و کیفری پرونده از مسیر دادگاه است و ربطی به قبل ندارد و شما می‌توانید وکیل‌های قبلی خود را عزل کنید ولی اگر مایلید که کارتان پیگیری شود باید وکیل جدید انتخاب کنید.

 11. مهدی جوادی پیله ورق گفته:

  با سلام و تشکر از نمایندگان محترم اقایان محمدرضا شریفی خواه-حاج حسین نیکو فرید-روح الله دشتی-مهدی جعفری تقاضامندم جنابان نسبت به پیگیری پرونده اینجانب مهدی جوادی پیله ورق به شماره همراه :۰۹۱۹۶۶۳۹۹۳۲ اقدامات لازم را مبذور فرمایند .و من الله توفیق و علیه التکلان

  • شاکی پرونده گفته:

   سلام
   دوست عزیز لطف کنید فرم وکالت را از سایت دریافت کنید و پس از تعیین وکیل مورد نظر، به دادگاه تحویل دهید.
   متأسفانه تقاضای شما به این صورت مورد پذیرش نیست.
   موفق باشید.

   • جواد (شاکی ) گفته:

    سلام آقای مسئول سایت
    هم خسته نباشی هم دمت گرم! عجب با حوصله جواب میدهید!

    • شاکی پرونده گفته:

     سلام علیکم
     از اظهار لطف شما ممنون
     امیدوارم بتوانم کمک کوچکی بکنم به دوستانی که زحمت‌های اصلی را آنها می‌کشند و از وقت کسب و مطالعه و تدریس خودشان، برای رسیدگی به این امر، می‌گذرند.
     ان‌شاءالله موفق باشند و من هم سهمی داشته باشم در خوشحال کردن کسانی که خبرهای خوشحال کننده پی‌گیری‌های این عزیزان را مطالعه می‌کنند.

 12. حسین ایمانی گفته:

  ۰۹۱۲۷۵۲۶۳۰۸
  ترجیحا تلفنی یاپیامکی اطلاع رسانی شود

  • شاکی پرونده گفته:

   با سلام و احترام
   اطلاع‌رسانی از طریق پیامک و تلفن شامل هزینه‌های قابل توجهی است که فعلاً پشتیبانی برای این امور پیدا نشده است. بنابراین بهترین و سریع‌ترین راه اطلاع‌رسانی فعلاً همین سایت است.
   اما سعی می‌کنیم خبرهای فوری و اضطراری را از طریق پیامک ارسال کنیم.

 13. واحد نوروزي فر گفته:

  ضمن اظهارتشکر وقدردانی از زحمات عزیزانی که پیگیر پرونده می باشند آمادگی خود را برای شرکت در هر جلسه و برنامه ای در چهارچوب قانون اعلام میکنم .٠٩١٧١٣١١۵٧٧اگرچه مبلغ طلبکاری اینجانب قابل توجه نباشد ولی چون به دلیل ذینفع نبودن خود ، مستقیم وغیرمستقیم تاکنون در این قضیه بیش از٢٠٠میلیون تومان خسارت دیده ام اگرپرونده از راه قانونی خود با واسته انحراف پیداکند از شیرنگی و وارثان آن نخواهم گذشت.!!!!!!!!

  • شاکی پرونده گفته:

   ما منعی برای مشارکت و همکاری دیگر عزیزان و از جمله شما در پیگیری و حلّ پرونده نمی بینیم بلکه از همه کسانی که به هر نحو می‌توانند به صور مختلف در این مسیر گام بردارند دعوت می‌کنیم، امّا اگر منظورتان از «انحراف پرونده با واسطه» این است که نمایندگان می‌خواهند اخلالی در روند پرونده ایجاد کنند، این سوء ظنّی بیش نیست؛ چون همه اقدامات ما با هماهنگی و مشورت با مسؤلین دو دادگاه در حال انجام است و آقای شعبانی ریاست اجرای احکام بر آن نظارت دارند.

 14. عربیان گفته:

  با سلام خدمت شما دوستان عزیز. آیا بعد از ۶ سال که پول ما دست آن نامرد بود و این که با این نرخ تورم ارزش پول ما به کمتر از یک سوم رسیده و اموال شیرنگی به سه برابر قیمت رسیده باز هم قرار نیست به اصل پول خودمون برسیم و فقط منتظر درصدی از آن باشیم؟

 15. عبدالکریم جوهرزاده گفته:

  سلام :لطفاشماره تلفنئ آقایان وکلا را بنویسید تا بتوانیم از روند پیگیری آگاه شویم.با تشکر،درضمن چگونگی فرستادن انتخاب وکیل چگونه است

 16. حسام گفته:

  شخصی به نام باباخان ولی پور در لرستان، به جرم ۱۸ میلیارد کلاهبرداری از ۱۲۰۰نفر توسط قوه قضاییه به اعدام محکوم شده است. (لینک خبر:http://alef.ir/vdcgxt9n.ak9nq4prra.html?55412)
  این در حالی است که دادگاه برای علی اصغر غریب شیرنگی که با بیش از ۲۳ میلیارد اختلاس از ۲۰۰۰ نفر به صورت مستقیم و قریب ۳۰۰۰ نفر دیگر به صورت غیرمستقیم پرونده ای سنگین تر از باباخان ولی پور دارد این حکم را صادر کرده است:
  ۱۰ سال حبس، ۵۰ ضربه شلاق و پرداخت دیون بدهی ها!
  ظاهرا بهترین و به صرفه ترین اقدام اقتصادی در ایران، کلاهبرداری است! موافقید؟

 17. حسام گفته:

  با سلام و سپاس از زحمات شما
  پس از پر کردن فرم، آن را باید به کجا تحویل داد؟ بهتر است که ایمیلی هم معرفی کنید که بشود فایل را بعد از پرکردن و امضا و اسکن، به ایمیل مربوطه ارسال کرد
  با تشکر

  • شاکی پرونده گفته:

   سلام
   دوست عزیز
   در متن گزارش جلسه توضیح داده شده است. باید به صورت حضوری تحویل دادگاه بدهید.

   پس از تکمیل فرم، آن را به بخش اجرای احکام دادگاه واقع در خیابان ساحلی قم، تحویل قاضی پرونده اجرای احکام، جناب آقای شعبانی نمایید و از طریق پیامک به شماره ۰۹۱۲۷۵۱۶۱۲۵ نام و نام خانوادگی خود و نماینده را به جناب آقای محمدرضا شریفی‌خواه اطلاع دهید تا ضمن ثبت وکالت‌نامه، با توجه به آمار و ارقام وکالت‌نامه‌ها پیگیر پرونده باشند.

 18. سعيدي گفته:

  پس آقای غلامی که آن روز کاندید شد کجا رفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
  لطفا شماره تلفن این افراد را هم بنویسید.

  • شاکی پرونده گفته:

   دوست عزیز سلام علیکم
   کمی دقت بفرمایید، جناب آقای غلامی در لیست هستند ولی خواستند که تصویرشان در سایت نباشد.
   شماره تلفن هم تا جایی که نمایندگان راضی باشند، منتشر می‌شود.

   موفق باشد.

   • روح الله گفته:

    روح الله
    ۱۵ دی ۱۳۹۳ در ساعت ۱۷:۱۵

    باسلام وتشکرخدمت همه نمایندگان زحمتکش مخصوصا نماینده خودم برادر شریفی خواه ومسئول محترم سایت
    آیا میتوان با توجه به نیاز مبرم به اصل سرمایه، الان اصل سرمایه را تصفیه کرد و مجددا برای خسارت تاخیر تادیه اقدام کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *