اعلام قیمت کارشناسی اموال آقای شیرنگی

۱- کارشناس، مبلغ کل اموال از جمله کارخانه را ۱۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان تخمین زده است. (کارخانه ۴ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است!!!)
۲- آقای علی اصغر شیرنگی در تاریخ ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ در دادگاه حقوقی دیده شده است!! ایشان باید در زندان می‌بود ولی متوجه شدیم که از عید تا حالا بدون اطلاع نمایندگان در مرخصی هستند. طی صحبت‌هایی که با آقای شعبانی شده است، آقای شیرنگی درخواست استمهال و مصالحه داشته و مرخصی ایشان ۱۵ روز دیگر تمدید شده است.
۳- ظاهراً برخلاف نظر آقای شعبانی(قاضی محترم اجرای احکام)، خود آقای شیرنگی با مزایده اموال موافق نیستند!!
۴- سند جدید کارخانه به اسم پدر (محمدعلی)، همسر و مادر آقای شیرنگی است در حالی که در سند انتقالی اولیه به تاریخ ۲۰ اسفند ۱۳۸۵، حداقل چهار سهم کارخانه به اسم خود ایشان است و در اعترافات نیز گفته‌اند که کارخانه مال ایشان است.
۵- عزیزان شکات مطّلع باشند که نمایندگان تا آنجایی که در توانشان باشد پیگیر کار هستند؛ اما انتظار داریم شما عزیزان نیز به هر نحوی که امکان دارد، مخصوصاً از نظر حقوقی و اطلاعاتی، ما را حمایت کنید.

۰۹
اردیبهشت ۱۳۹۳
نویسنده
دیدگاه‌ها ۵ دیدگاه
برچسب‌ها

نظرات کاربران

 1. سعيدي گفته:

  سلام علیکم
  بنده از کسانی هستم که همان اوائل رفتیم و کارخانه را از نزدیک دیدیم
  واقعا آن کارخانه با آن همه امکانات و وسائل و مساحت، ۴ میلیارد ارزش دارد؟؟؟؟؟
  از نمایندگان محترم خواهشمندم همانطور که قسم خوردند از حق موکلین خود دفاع کنند، در صورتی که هرگونه اهمال و تساهل در امر کارشناسی مشاهده کردند، صادقانه و صریحا اعلام کنند تا با نوشتن تومار و گرفتن امضا و بردن نزد آیت الله لاریجانی این موضوع را فیصله دهیم.
  واقعا تعجب میکنم از این نحوه کارشناسی و قیمت گذاری.
  آن کارخانه سال قبل حدود ۶-۷ میلیارد تخمین زده شد، حالا با بالا رفتن تورم، بجای افزایش قیمت، قیمت کاهش یافته است؟؟؟؟

 2. محمد چقامیرزایی گفته:

  بسم الله القاسم الجبارین
  سلام علیکم
  با تشکر فراوان از زحمات شما عزیزان؛ این مطلب را میخواهم بیان کنم که در جلسه عمومی اسفند ماه این مطلب گفته شد که باید جبران خسارت مبالغ هم بشود. پس فقط بحث روی اصل پول نباشد بلکه باید طبق قانون، جبران خسارت هم بشود.
  الله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین

 3. مسعود گفته:

  دوست عزیز نویسنده
  ضمن عرض سلام و خسته نباشید، باید گفت اینگونه اطلاع رسانی تلگرافی و همراه با علائم گوناگون نوشتاری کمکی به فهم خوانندگان از چند و چون قضایا نمیکند.
  از آنجا که اکثر مالباختگان از نزدیک پیگیر مراتب نبوده و جزییات را واقف نیستند، بجای این حجم ازعلامت تعجب! کمی توضیح دهید که مثلا فلان اتفاق به نفع ماست یا به ضررمان.

  • محمدررضا گفته:

   لازمه نوشتار، استفاده از علائم است. در فضای این سایت آن چه به ضرر ما هست، مورد تعجب است و اگر چیزی با حال ما تناسب داشته باشد، دیگر تعجب ندارد. چون آقای شیرنگی نباید آزاد می بود حال که در حال آزادی دیده شده، تعجب دارد و چون کارخانه بیش از ۴ میلیارد می ارزد لذا این قیمت کم برای کارخانه تعجب آور است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *