یک درخواست از شاکیان!

از تمام شکاتی که قبلاً در ابتدای شکایت خود برای اصل پولشان توانسته‌اند در ضمن حکم خسارت تأخیر تأدیه را بگیرند، درخواست می‌شود با یکی از نمایندگان تماس گرفته و اعلام کنند، تا راه برای ارائه مدرک به دادگاه باز باشد.

این باعث می‌شود که برای پرونده‌هایی با یک محکوم علیه و شکایت‌های یکسان، چند نوع حکم صادر نشود .

۰۵
اسفند ۱۳۹۳
نویسنده
دیدگاه‌ها ۵ دیدگاه
برچسب‌ها

نظرات کاربران

 1. سید گفته:

  با سلام و تشکر از همه کسانی که در راستای احقاق حق مال باختگان شیرنگی تلاش می کنند.لطفا روند و چگونگی دفاع در دادگاه مطالبه خسارت تأخیر در تأدیه را به صورت مجزا جهت راهنمائی شکات برای دفاع مؤثر و محکم از حق خود در سایت قرار دهید.ضمنا آیا حضور دو گواهی که برگه گواهی اعسار از پرداخت هزینه دادرسی را امضا کرده اند در دادگاه لازم است یا خیر؟

  • طلبکار گفته:

   حضور گواهان علی القاعده لازمه ولی بنده یکی از گواهان رو نتونستم پیدا کنم و فقط نفر دوم آمد. در دادگاه ایرادی نگرفتند و قاضی از شیرنگی سوال کرد یک گواه را میپذیری و شیرنگی هم اوکی داد. البته قاضی سوالاتی ازتون میکنه تا مطمئن بشه واقعا معسر هستید. مثل اینکه ملک شخصی دارید یا خیر، ماشینتون چیه، درآمد غیر شهریه دارید یا نه و ازین حرفا.
   در مورد دفاعیه شیرنگی هم قاضی ازتون نمیخواد نظری بدید (البته اگه حرفی داشته باشید میشنوه) بلکه صرفا متن دفاعیه رو در اختیارتون میذاره تا بخونید. اما در مورد اینکه آیا برای دفاعیه شیرنگی، جوابی هم از طرف نمایندگان محترم آمده شده یا خیر، باید خودشون اطلاع رسانی کنن و اگر کاری نکردن بهتره تا دیر نشده از یک وکیل مطمئن کمک بگیرن و اقدام کنن وگرنه همه زحمات دوستان بر باد خواهد رفت.

 2. نام شما... گفته:

  چرا مدتیه ساکتید؟؟

 3. محمد گفته:

  با سلام و تشکر از زحمات جناب آقای شریفی خواه و دیگر نمایندگان دلسوز
  با توجه به ادعاهای سخیفی که متهم شیرنگی در دادگاه خسارت تادیه مطرح نموده و قطعا با مشورت و کلایی انجام شده، خواهشمند است مطالبی با مشورت وکلایی حاذق و مومن تهیه شود تا دوستان بتوانند در دادگاه به نحو وجیه و قانونی ادعای خود را مطرح نمایند و از طرفی دیگر در دام چنین گرگ صفتانی قرار نگیرند. باتشکر

 4. طلبکار گفته:

  سلام
  بنده امروز برای جلسه دادگاه خسارت مراجعه کردم.
  در این جلسه، شیرنگی دفاعیه ای تهیه کرده و به قاضی تحویل میدهد که وقتی آنرا مرور میکنید با استناد به هزار و یک ماده و تبصره و … مدعی شده که نه تنها خسارت تاخیر بلکه حتی اصل طلبتان را نیز بدهکار نیست و شما بخش عمده ای از طلبتان را به شکل سود دریافت کرده اید و احتمالا الان باید یک چیزی هم دستی به ایشان بدهید!
  معلوم نیست این دفاعیه است یا شکوائیه!
  از همه شکات درخواست دارم بدون واهمه و یا جوگیر شدن و دلسوزی و از این حرفا، به کارشکنی ها و دروغ پردازی ها و لاپوشانی ها و تبانی های ایشان و خانواده اش در این مدت ۶ سال تمرکز کنند و پاسخ قاطع بدهند.
  ضمنا از گردانندگان سایت تقاضا دارم در یک مطلب مجزا ، بصورت فهرست بندی شده، آماری از کارشکنی های ایشان در پرونده درج کنند تا یادمان نرود در این مدت چه خون دلها خوردیم …
  مثلا : ادامه دریافت سرمایه بعد از یقین به ورشکستگی، مخفی کردن اموال، انتقال اموال به نام غیر، اعمال نفوذ در قیمت گذاری، راه اندازی مجدد کارخانه و پنهان کاری در مورد سود حاصل در این ۶ سال و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *