تلاش برای شرکت در مزایده اموال آقای شیرنگی

قابل توجه مالباختگان محترم
عزیزانی که قصد دریافت ملک (زمین، مغازه، آپارتمان و …) از طریق مزایده را دارند، طی دو روز چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۹۴ و یا شنبه ۱۹ اردیبهشت ۹۴ ، با حضور در دفتر اسناد رسمی به نماینده خود وکالت تام الاختیار بدهند که برای مزایده، خرید، فروش، پیگیری‌هایی دادگاهی و همه مسائل مربوط به این پرونده دست نمایندگان باز باشد.

نشانی دفتر اسناد رسمی: بلوار شهید نواب صفوی، بین میدان شهرداری و میدان آزادگان، خیابان علوی، نبش علوی ۱۱، دفتر اسناد رسمی ۱۱۱ قم
زمان حضور: از ساعت ۸ صبح تا اذان ظهر
مدارک لازم: اصل شناسنامه، اصل کارت ملی، کپی رأی دادگاه، کپی برگه اجرائیه، آدرس منزل با کد پستی و شماره تلفن همراه
در صورتی که برگه اجرائیه ندارید با مراجعه به دادگاه عمومی قم، زیرزمین، شعبه نهم اجرای احکام، کپی آن را دریافت کنید.

۱۵
اردیبهشت ۱۳۹۴
نویسنده
دیدگاه‌ها ۴۱ دیدگاه
برچسب‌ها

نظرات کاربران

 1. محمدرضا گفته:

  با سلام آقا سعید بنده پول نگرفته ام از ملکی گرفته ام که به دیگران هم می دهند این که شما برای مصالحه اقدام کرده باشید و به شما نداده باشند غیر ممکن است و در ثانی شما اگر شخصا اقدام می کنید برای کار هایتان پس نماینده نداشته اید و حق اعتراض هم ندارید و این که گفته اید دادگاه گفته ما مسؤولیّت مصالحه را نمی پذیریم ابدا درست نیست چون این خود دادگاه بود که اصرار داشت نماینده ها با مصالحه کار را حل کنند من نمی دانم شما از چی صحبت می کنی اگر راهنمایی خواستید زنگ بزنید

 2. مسعود گفته:

  ظاهرا دوستان نماینده پولهاشونو گرفتن و سایت و بقیه طلبکاران رو به امان خدا رها کردن!
  دم همتون گرم

  • محمدرضا گفته:

   با سلام
   اگر نماینده ای برای خودش این را تشخیص دادکه اگر مصالحه کند بهتر است اما در عین حال به وظیفه نمایندگی هم برای شکات ادامه دهد چه اشکالی دارد ؟ آیا حالا که نماینده شده دیگر حق تصمیم گیری برای خودش را هم نباید داشته باشد در عین این که آقایان گویا طلبکار هستند از نمایندگانی که کسی یک ریال هم به آن ها کمک نکرده اند برای هزینه های پیگیری این چه طرز حرف زدن است ؟!!!!

   • تعدادی از طلبکاران گفته:

    کلمه «نماینده» می دونی معناش چیه؟
    یعنی وکیل یعنی کسی که از طرف کس دیگر برای مذاکره در امری یا انجام کاری معین شده باشد.
    شما کلمه «نماینده» را این گونه معنا کردید: نماینده یعنی منصبی برای رسیدن به اهداف شخصی و در ادامه اگر شد پیگیری کار دیگران.
    ما تعدادی از طلبکاران چند نکته را متذکر می شویم:
    ۱ـ ما به شما اعتماد کردیم، این بود جواب اعتماد طلبکاران به نمایندگان؟؟؟؟؟؟
    اگر طلبکاران به شما اعتماد نمی کردند و شما را به عنوان نماینده انتخاب نمی کردند شما الان مثل بقیه طلبکاران دنبال پولتان بودید.
    ما شما را نماینده کردیم و شما حق انتخاب دارید اما نه برای خودتان به تنهائی بلکه حق انتخاب دارید برای همه طلبکاران. روشن شد؟؟؟؟؟
    ۲ـ اگر قرار بود که کسی به پول برسه باید همه طلبکاران به پول می رسیدند نه فقط عده ای خاص(نمایندگان و دوستانشان) این آخر نامردی و بی معرفتی است. نمایندگان می توانند برای خودشون تصمیم بگیرند تا زمانی که نماینده نشده اند اما وقتی نماینده شدند باید برای همگی تصمیم بگیرند. باید منافع جمع را در نظر بگیرند نه منافع شخصی.
    ۳ـ ما به کسی که پول خودش رو گرفته و دنبال کار بقیه است اعتماد نداریم و به کسی هم که اعتماد نداشته باشیم وکالت نمی دهیم.
    نمایندگان همانطور که پول خود را گرفتند این وجود احتمال دارد پول برخی افراد خاص را بگیرند و به دیگر طلبکاران بی محلی کنند.
    ۴ـ نمایندگاه همه از طلاب حوزه هستند و مسائل شرعی را می دانند یا اگر نمی دانند می توانند سؤال کنند.
    کسی که بدهکار است دارئی هایی که دارد، مال خودش نیست مال طلبکاران است و نمی تواند در مال خود تصرف کند چگونه شما با شخصی که حق تصرف در مال خود را ندارد مصالحه کردید؟ طلبکاران همه در این پول سهم دارند چرا که این پول مال همه طلبکاران است و ما هم از طلبکاران هستیم و ما از حقوق خود گذشت نمی کنیم.
    ۵ـ شما نمایندگان تلاش ها و زحمات زیادی برای به نتیجه رسیدن پرونده کشیدید. از جمله سفر به شمال و جلسات مختلف اما این دلیل بر این نیست که زود تر به پول خود برسید چرا که طلبکاران شما را به این منصب برگزیدند، و شما که نماینده شدید می دانستید راه سختی در پیش دارید.
    اگر می خاستید زود تر به پول برسید خودتان فی نفسه و بدون اینکه نماینده شودید تلاش می کردید و زحمت می کشیدید و سفر می کردید و جلسه می گذاشتید و از هر تلاشی دریغ نمی کردندی. اما الان که نماینده شدید وضعیت فرق می کند.
    ۶ـ در آخر ما طلبکاران از این خود خواهی های پیش آمده چشم پوشی نمی کنیم و همانطور که شیرنگی، خانواده شیرانگی و مسئولین قضائی(که در این پرونده کوتاهی کردند تا سالها این پرونده به طول بیانجامد) را به خدا واگزار کردیم شما را هم به خدا واگزار می کنیم تا یک زمانی چه در این دنیا یا در آخرت حق خود را از همه خاطیان پس بگیریم.

    والسلام علیکم و رحمت الله
    جمعی از طلبکاران شیرنگی

    • محمدرضا گفته:

     با سلام دوست عزیز اگر نماینده ای مصالحه کرده وقتی این کار را کرده که همین امکان برای همه فراهم است شما هم می خواهی همین فردا برو و به اندازه پولت ملک بردار جالا اگر شما راه دیگری می خواهی طی کنی (خسارت تاخیر یا مزایده ) آن را هم برای شما پیگیری کرده اند و مقدمات آن را فراهم کرده اند حالا اگر شما خواستی صبر کنی تا مایده صورت بگیره اما یک نماینده به خاطر برخی مشکلات خواست مصالحه کنه باید صبر کند تا شما تصمیم بگیری در ثانی شما در کشوری هستی که دادگاه آن با وجود تمام مشکلاتی که دارد زیر نظر یک فقیه است و اگر حکمی داد حواقل در ظاهر ما معذوریم که تجاوز به حق کسی نکرده ایم و دیگر آن که مال برای همه طلبکاران نسبت به اصل طلب هست و از کسی را به دیگری نمی دهند فقط تفاوت در زمان تحویل است که آن را هم خود شاکی تعیین می کند مصالحه زودتر مزایده دیرتر

     • سعید گفته:

      امکان مصاله برای همه فراهم بوده؟؟؟؟؟؟
      می دونی ما چه قدر وقت گذاشتم برای مصالحه و آخر به نتیجه نرسیدیم؟ (من از طرف چند نفر پول به شیرنگی دادم)
      شما می گید: «مال برای همه طلبکاران نسبت به اصل طلب هست …. فقط تفاوت در زمان تحویل است».
      کی گفته شما الان پول بگیری و من بعداً آیا شرع این اجازه را داده شاید دیگران تا سالهای سال به پولشان نرسند همانطور که سالها به پولشان نرسیدند. شما چه طور به خودتون اجازه می دید که به پول خود برسید در حالی که دیگر طلبکاران معلوم نیست که به پولشان می رسند؟
      آیا این خود خواهی نیست؟ آیا این سوء استفاده از سمت نمایندگی نیست؟ آیا این سوال ها را از خودت کردی؟ وژدانت راضی میشه؟
      گفته شما: «شما در کشوری هستی که دادگاه آن با وجود تمام مشکلاتی که دارد زیر نظر یک فقیه است»
      مگر شما زیر نظر دادگاه مصالحه کردید؟ من به قاضی گفتم می خام مصالحه کنم راه را به من نشان داد اما گفت ما هیچ مسئولیتی در مورد مصالحه پذیریم، حتی اگر پولتان از دست برود.
      پس مصالحه زیر نظر دادگاه نیست.

 3. هادی گفته:

  رای دادگاه مبنی بر پرداخت خسارت تاخیر تادیه صادر شد
  وکالت تام الاختیار با خسارت تاخیر منافات داره

 4. حاجی گفته:

  اخوی اطلاع رسانی کنید تا کی فرصت وکالت هست و زمان مزایده کی است

 5. سید گفته:

  با سلام،قرار بود برای اونائی که قم ساکن نیستند راهکاری رو برای دادن وکالت جهت شرکت در مزایده ارائه کنید ولی هنوز انجام نشده؟و اینکه یه اطلاعاتی هم از آخرین کارهای صورت گرفته در مورد پرونده شیرنگی(کارشناسی اموال شیرنگی،مزایده و …) در سایت قرار بدید بد نیست.با تشکر

 6. محمد جواد گفته:

  با سلام
  برخی از افراد با توجه ضرب الاجلی که اعلام شده به دفترخانه مراجعه نمی نمایند لذا اگر امکان دادن وکالت هنوز برقرار است در سایت اعلام بفرمایید تا افرادی که جا مانده اند مطلع و اقدام نمایند.
  با تشکر

  • bahmani گفته:

   وکالت به کی؟ وکالت در چه حدی؟ ثمره وکالت چیه؟ با وکالت کی به پول می رسیم؟
   نماینده ها که راه مصالحه را پیش گرفتند دست بقیه را گذاشتن توی پوس گردو.

 7. روح اله گفته:

  شما فرضاً ملکی را که الان ۴میلیون می خرند ، را ،بر حسب قیمت پایه کارشناسی شده ۵ میلیون از طریق مزایده از شیرنگی گرفتید! خب بعدش چی؟ وقتی کسی در بازار راکد آن را بیشتر از ۴ میلیون نمی خرد بنظر خودتان در اینصورت(در مبالغ بالا) در حق موکلین شما اجحاف بزرگی صورت نمیگیرد؟؟!!!

 8. روح اله گفته:

  شما بعد از تحویل ملک از طریق مزایده ، املاک را بین موکلین تقسیم میکنید یا میفروشید و پول طلب موکلین را می پردازید؟؟؟

 9. ناشناس گفته:

  سلام ما وقتی رفتیم از دادگاه کپی اجرائیه را بگیریم آنجا به ما گفتند که با دادن اجرائیه به دفتر اسناد و دادن وکالت بکلی خسارت تأخیر تأدیه شما کان لم یکن تلقی می گردد چون اقدام به مصالحه می کنید و با تحویل سفته شما دیگه کاری نمیتوانید بکنید.

 10. روح اله گفته:

  سلام ۱-دوستان اگر ما به شما وکالت تام الاختیار دادیم وشما فرضاً ملکی را که الان ۴میلیون می خرند ، را ۵ میلیون از طریق مزایده از شیرنگی گرفتید! خب بعدش چی؟ وقتی کسی در بازار راکد آن را بیشتر از ۴ میلیون نمی خرد در اینصورت(در مبلغ بالا) که در حق موکلین شما اجحاف بزرگی صورت میگیرد؟؟!!!
  ۲-گیرم شما زحمت کشیدید و در مزایده هم شرکت کردید،نکند بنا باشد ۸سال دیگر هم منتظر باشیم که آیا این املاک بی ارزش را میخرند یا نه؟؟
  ۳-مگر املاک شیرنگی بطور مشاع برای طلبکاران نیست؟پس چطور میشود که به نفع بعض طلبکاران که وکالت میدهند تحویل گرفت؟در این صورت تکلیف وسهم بقیه طلبکاران بدبخت چه می شود؟؟؟
  ۴-شما بعد از تحویل ملک از طریق مزایده ، املاک را بین موکلین تقسیم میکنید یا میفروشید و پول طلب موکلین را می پردازید؟؟؟
  اگر جناب شریفی خواه با سعه صدر پاسخ دهند ازشون ممنونم

  • محمدضا گفته:

   با سلام
   ۱- ما باید خیر الموجودین را انتخاب کنیم یا سفته ها که روزبروز کم ارزش تر می شوند ییا ملک که اگر این سفته ها به ملک تبدیل شوند لااقل می دانیم مال ما در دست خودماست و می توانیم برای آن تصمیم گیری کنیم بفرویشیم یا نگه داریم
   ۲- املاک در موقعیت خوبی است و ارزش آن ها کم نیست فقط بناید گران بخریم بلکه باید به قیمت واقعی آن را برداریم .مشتری هم دارد
   ۳-این که املاک مشاع است درست است اما این آزاد کردن املاک و تقسیم بین برخی شکات از دست نمایندگان خارج است و ما نمی توانیم جلوی آن را بگیریم در عین این که برای همه مال هست به اندازه طلبشان
   ۴- در باره سؤال آخر باید بعدا تصمیم گیری شود با مشورت تمامی شکات و نمایندگان

 11. متين گفته:

  سلام بزرگواران
  سرمایه من که دست شیرنگی بوده متعلق به حدود ۳۰ نفر است ، حیران ماندم که وکالت تام بدهم یا نه!
  آخه بعضی ها میگن این وکالت خودش هم نوعی از چاله بیرون آمدن و افتادن به چاه است، هم مسئولیت و نگرانی پول دوستانم است و هم ترس از معطلی دو چندان و مضاعف!!
  لطفاً خیر خواهانه راهنمائی ام فرمائید
  با تشکر

  • طلبکار گفته:

   به نظر می رسد که وکالت تام دادن از چاله افتادن به چاه نیست بلکه از چاه افتادن به چاه دیگر است.
   اصلا مصالحه ای که اینها دم از او می زنند سراسر ایراد است به چند دلیل:
   ۱ـ اموال شیرنگی مال کل طلبکاران است و این معنی ندارد که بعضی از راه مصالحه پول بگیرند و برخی سرشان بی کلاه بماند.
   ۲ـ وکالتی که در قبال آن ضمانتی نداشته باشد اصلا درست نیست. حداقل شیرنگی در قبال پولی که دریافت کرد سفته داد اما این وکالت تام هیچ ضمانی ندارد.
   ۳ـ اگر قرار است که اموال فروخته شود چرا خود دادگاه این کار را نمی کند؟ چرا به نماینده ها واگزار کرده؟
   ۴ـ اختلاف نظر در افراد وجود دارد همانطور که دیدم بین نمایندگان اختلاف به وجود آمد و برخی راه مصالحه را پیش گرفتند و برخی راه خسارت تاخیر را انتخاب کردند. چه بسا با وکالتی که به نمایندگان داده شود اختلاف نظر به وجود آید و باز هم دو دستگی یا چند دستگی ایجاد شود.
   (البته اختلاف نظر یک مسئله طبیعی است چرا که هرکسی فکر می کند که نظری که خود دارد درست است و چه بسا ممکن است آن نظر اشتباه باشد)
   ۵ـ از همه این مسائل مهمتر این که این وکالت مبهم و مجمل است. ابهامات آن:
   – بعد از فروش اموال توسط وکلا پول آن چه می شود؟ به دادگاه می رسد؟ یا به وکلا می رسد؟
   – پول به دست آمده از فروش اموال توسط وکلا تقسیم می شود ؟ یا دادگاه آن را تقسیم می کند؟
   – این پول بین چه کسانی تقسیم می شود؟ همه طلبکاران؟یا فقط موکلین؟ یا بین مصالحه کنندگان؟
   – خواهان خسارت چه می شود؟ آیا به آن ها هم چیزی می رسد؟
   – اصلا وکلا قصد فروش اموال را به غیر دارند یا اینکه قصد دارند خودشان اموال را از طرف موکلین بخرند و به آنها زمین بدهند؟
   – آیا دادگاه اجازه می دهد اموال شیرنگی ببین برخی از طلبکاران تقسیم شود؟
   – و ….

   • شاکی تر گفته:

    اولا سلام اخوی
    ثانیا تابلوه برادر که طلبه هستید با این فرضیاتی که مطرح کردید!
    ثالثا کسی کسی رو مجبور نکرده وکالت بدید، شما وکالت نده
    رابعا یه جوری الان وسواس به خرج میدی و میگی شیرنگی اقلا ضمانت داده، هیچ کس ندونه فکر می کند تو لحظه شکایت دادگاه سفته رو که نشون دادی طلبت رو گرفتی! برادر من شما بشین ستاره ها رو بشما تا بیان حقت رو بدن.
    خامسا شما خواسته باشی پاشو برو شمال زمینی که حقته رو بگیر؛ فکر نکنم این حالت، صورتهای مختلفی داشته باشه!
    سادسا دعا کن هیچوقت نه مسئول اجرایی مملکت بشی نه قانونگذار، فکر کنم با این مدل فکر کردنت دهن ملت رو سرویس می کنی!
    سابعا شکایت تأخیر و شرکت در مزایده دو چیزه، شما می تونی هم شکایت تأخیر بکنی هم مصالحه یا مزایده. اصلا شکایت تأخیر در تأخیر پرداخته، یعنی همین تأخیر حدود هفت سال. حالا بیای مزایده یا صالحه هم شرکتی کنی چی این ۷ سال کم شده که نتونی شکایت کنی؟
    ثامنا ببخشید بابت این عصبانیت. آخه بعضی حرفهایی می زنید که آدم وحشتناک حرص می خوره!

   • روح اله گفته:

    با عرض سلام وادب خدمت نمایندگان بویژه آقایان غلامی و شریفی خواه
    جسارتاً اگر پاسخ این دوست طلبکار را بفرمائید،ضمن روشن شدن قضیه برای دوستان زیادی که سر در گم هستند، از شما کمال تشکر وقدر دانی را دارم

    • طلبکار گفته:

     آقای شاکی تر؛ صلاحِ مصلحت خویش خسروان دانند.
     شما اگر صلاح می دونی که وکالت تام بدی به نماینده ها انجام بده کسی مانع شما و دیگر دوستان نشده. هیچ عصبانیتی هم نداره. چرا عصبانی می شی؟ با خیال راحت و آرامش هرچه تمام راهی که فکر می کنی از نظر خودت صحیح است انجام بده.
     من در جواب آقای متین که گفت خیر خواهانه راهنمائی بفرمایید من هم نظر خودم رو خیر خواهانه بیان کردم. کسی را مجبور به وکالت یا شکایت نکردم.
     من گفتم این وکالت کلا و از ابتدا به ساکن مبهم می باشد؟ و ابهامات آن را به طور واضح بیان کردم و دلایل ابهام را مطرح کردم.
     اینها همه نظر شخصی بنده بود.
     و السلام.

   • شاکی پرونده گفته:

    این فکر خامی است که اموال شیرنگی، مال کل طلب کاران است.
    همان طور که خیلی از افراد، اکنون با مصالحه توانسته اند مقدار زیادی از اموال را خارج کنند….

    همچنین امکان معرفی طلبکاران صوری جدید توسط خود شیرنگی و در نتیجه تقسیم اموال موجود با از راه رسیده ها بعید نیست.

    دادگاه اختیار فروش اموال را همینطوری، یهویی ندارد.باید مزایده برگزار شود.

    دادگاه بر اساس مقدار سفته ها و بر اساس قیمت کارشناسی، اموال در اختیار طلبکاران قرار میدهد.

    ظاهرا این گونه است که ابتدا طلب ها پرداخت میشود، اگر مالی باقی ماند، به سراغ شکایتهای تأخیر میروند….

    بالاخره دریافت زمین، از در اختیار داشتن سفته ها، به نقد نزدیکتر است.

    روند کار دادگاه به این صورت است که هر طلبکاری که بیشتر تلاش و پیگیری کند و بتواند مالی را معرفی کند، طلب او را پرداخت میکنند.

    • روح اله گفته:

     سلام برادرشاکی پرونده
     فکر نمی کنید این حرف شما :این فکر خامی است که اموال شیرنگی، مال کل طلب کاران است. کاملاً برخلاف موازین قانونی و شرعی میباشد؟؟؟

 12. محمد گفته:

  با سلام
  من دو میلیون تومان سفته دارم و دادگاه حکم اجراییه دارم و همچنین تأخیر تأدیه (حدود چهار میلیون و … ) صادر شده است تأخیر تأدیه هم محسوب می شود برای مصالحه یا مزایده ؟
  در صورت تأئید این مسأله با شش میلیون چیزی به من تعلق می گیرد.

 13. شاکی گفته:

  سلام، خداا قوت
  یه سوال داشتم:
  دیروز رفتم قم تا برای مزایده در دفتر اسناد رسمی ۱۱۱ وکالت بدهم، قبلش رفتم دادگاه تا یه کپی اجراییه بگیرم، مسئول مربوطه پرونده بنده رو نگاه کرد و گفت شما اجراییه ندارید و باید درخواست بدهید (و حدودا ۲۰ روز طول می کشه تا بیاد) که من اینکار را کردم. بعد رفتم دفتر خانه و وکالت را دادم، یکی از دوستان گفت احتمالا تأخیر تأدیه به شما تعلق نگیره! چون بعد از ۷ سال تازه درخواست اجرایییه دادید. البته توی این مدت من چندین دفعه به دادگاه به دلایل متعدد مراجعه کرده بودم ولی کسی به ما نگفت که پرونده شما اجرائیه نداره و من اصلا نمی دونستم که اجرائیه چی هست و پرونده ی من داره و یا نداره.
  با این اوصاف، این تآخیر درخواست اجرائیه، مانع تعلق تآخیر تأدیه می شه؟

 14. طلبکار گفته:

  سلام
  این وکالت غیر از اون وکالت چند ماه پیشه؟ من چند ماه پیش وکالت تام به آقای حبیب اللهی دادم.

 15. محمد جواد گفته:

  با سلام
  بنده ساکن قم نیستم. آیا در دفاتر اسناد دیگر شهرها هم می شود این کار را انجام داد. اگر می شود نوع و متن وکالتنامه را مشخص بفرمایید؟
  در هر صورت وکالتنامه را چطور به دست نماینده خود برسانیم؟
  ضمنا سعی بفرمایید زمان وکالت دادن بیشتر و با اس ام اس اطلاع رسانی شود تا افراد بیشتر قادر باشند وکالت دهند.
  با تشکر

  • محمدرضا گفته:

   با سلام این کار امکان دارد منتهی باید منتظر باشید تا متن وکالت نامه را دوستان نماینده بعد از تنطیم در سایت بگذارند و پس از تنظیم وکالت نامه آن را برای نماینده مورد نظر ارسال کنید

 16. شاکی گفته:

  سلام خدا قوت
  چند سوال:
  ۱. آیا نباید منتظر حکم جدید دادگاه باشیم؟ چون یک ماه پیش جلسه دادگاه بنده تشکیل شد ولی هنوز خبری از حکم ندارم.
  ۲. اگر اختیار به نماینده جهت شرکت در مزایده بدهیم حدودا چه زمانی املاک تحویل نماینده می شود؟ و کی به پول خود می رسیم؟
  ۳. آیا با شرکت در مزایده فقط به اصل پول می رسیم یا تأخیر تأدیه نیز به ما تعلق می گیرد؟
  ۴. اگر کسی در مزایده شرکت نکند سرانجام پولش چه می شود؟

  خیلی بزرگواری می فرمایید به سوالات جواب دهید.
  با احترام

  • محمدرضا گفته:

   ۱- تا انجام امور بالا حکم دادگاه هم با آمدن جواب کارشناسی سه نفره مشخص و اعلام می شود
   ۲-زمان مشخصی برای فروش اموال نمی توان پیش بینی کرد چون منطقه کوچک است و بازار ملک فعلا راکد است اما تحویل گرفتن ملک یک قدم به جلو است
   ۳- چون مزایده روند قانونی است مانعی برای خسارت تاخیر نیست .
   ۴-بالاخره پول خود را یا با مصالحه یا با مزایده باید تحویل بگیرد و راه سومی نیست

 17. سید گفته:

  با سلام،ما که الآن قم نیستیم و شهرستان هستیم بابت وکالت باید چکار کنیم؟

 18. مسعود گفته:

  مبلغ طلب ما به اندازه ملک و این حرفا نمیشه. بازم لازمه اینکارو انجام بدیم یا نه؟

  • شاکی پرونده گفته:

   نمایندگان به صورت کلی و با پشتوانه وکالت‌نامه‌های تام الاختیار می‌توانند در مزایده شرکت کنند.
   هرچه تعداد وکالت‌نامه‌ها بیشتر باشد، نمایندگان اموال بیشتری را می‌توانند از آقای شیرنگی به نفع طلبکاران دریافت کنند.
   این کار مانع فروش اموال به قیمت پایین به افراد غیرمرتبط و احیانأ سودجو، خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *