گردهمایی بسیار مهم طلبکاران شیرنگی

گردهمایی و جلسه بسیار مهم طلبکاران شیرنگی، فردا شنبه ۲۳ خرداد ۹۴ ساعت ۶ بعدازظهر در مسجد حضرت معصومه قم واقع در صفائیه، کوچه ممتاز، برگزار خواهد شد.
حضور به موقع عزیزان، احترام به حقوق دیگران است.
با تشکر
نمایندگان مالباختگان 

۲۲
خرداد ۱۳۹۴
نویسنده
دیدگاه‌ها ۱۴ دیدگاه
برچسب‌ها

نظرات کاربران

 1. مسعود گفته:

  جناب شریفی خواه سلام
  بنده و چند نفر از دوستان، شما را به نمایندگی انتخاب کرده بودیم که بدینوسیله از زحمات شما در این مدت قدردانی میکنیم.
  ذیل نظرات قبلی خواندم که نوشته بودید از طرف خودتان و بدلیل فشار زیرمجموعه تان مصالحه کرده و پول گرفته اید.
  خواستم عرض کنم اولا حداقل ما چند نفر به یاد نداریم که فشاری به شما آورده باشیم!
  ثانیا طبق فرموده خودتان، پول زیرمجموعه تان را هم گرفته اید. پس چرا خبری به ما ندادید تا ما هم به طلبمان برسیم؟! لطفا هروقت طلب خودتان و اطرافیانتان و دوست و آشنا صاف شد و بازهم چیزی تهش ماند، زیرمجموعه تان را خبر کنید.
  متشکرم

  • رضا گفته:

   با سلام
   من هم از زیر مجموعه آقای شریفی خواه هستم . خیلی پیگیری کردم اما دریغ از یک تماس تلفنی از طرف آقایان.
   به هر حال من هم تشکر می کنم از آقای شریفی خواه که برای زیر مجموعش تلاش کرد، احتمالا منظورشون از زیر مجموعه اعضای خانوادشون هستند، یا دوستان و آشنایانشان یا … الله اعلم.

  • محمدرضا گفته:

   با سلام منظور بنده از زیر مجموعه این که شما گفته اید نیست بلکه خود من اصلا پولی طلب نداشتم بلکه از طرف قریب ۵۰ بفر شکایت کرده بودم که این ها با آشنایی دادن من و صحبت هایی که دوستان از شیرنگی در ابتدای کار داشتند به شیرنگی پول داده بودندو بنده را مقصر می دانستند لذا من یک پرونده جمعی به اسم خودم در دادگاه تشکیل دادم ؛و چون این افراد اصرار به این داشتند که باید پول ما را بدهی چاره ای غیر از مصالحه نداشتم و آن زیر مجموعه ای که در دادگاه تشکیل شد(که اسامی امثال شما در آن هست ) با آن وکالت دادگاه دیگر کارآمدی نداشت لذا دوباره دوستان نماینده دارند وکالت محضری جمع می کنند و از طرفی بنده از بهمن ماه است که از قم منتقل شده ام به شهرستان و نمی توانستم مثل سابق پیگیر باشم و به افرادی که زنگ زده اند این مطلب را گفته ام شما هم شرایط بنده را در نظر بگیرید و یک طرفه قضاوت نکنید .

 2. محمد جواد گفته:

  با سلام
  مدتی بود که سایت ایراد داشت و باز نمی شد با این وجود یک روز قبل از گردهمایی اطلاع رسانی شد!!!
  لطف کنید گزارشی از جلسه ارائه بشه مطلع باشیم
  با تشکر

 3. d گفته:

  همگی مواظب باشید. نماینده ها همگی مصالحه کردند و پولشون را گرفته اند غیر از یکی یا دو تا از نماینده ها که مصالحه نکرده ند خلاصه اینکه خیلی مواظب نماینده ها باشید.
  شیرنگی سبیل نماینده هار را چرب کرده تا کنار بکشند و تا حدود زیادی موفق شده.
  اصلا به فکر انتخاب نماینده نباشید مخصوصا اینکه الان نماینده ها قصد دارند وکالت تام و بلا عزل بگیرند این احتمال وجود دارد که نماینده ها با شیرنگی تبانی کنند.
  به هیچ وجه زیر بار وکالت نرید مگر اینکه بی خیال طلبتون بشید.
  اگر هم می خواهید وکالت بدید زیر نظر دادگاه و دادگاه وکلا را ضمانت کند که به هیچ وجه دادگاه همچین کاری نخواد کرد چون می دونه چی به چیه.

  • شاکی پرونده گفته:

   دوست عزیز
   نمایندگانی هم که مصالحه کردند، مشکل مجموعه‌ای از طلبکارانی را که خواهان مصالحه بودند حل کردند. اما ایشان کماکان پیگیر رفع مشکل همه طلبکاران هستند.
   فعلاً دوتا تصمیم در بین نمایندگان وجود دارد. عده‌ای که قائل به مصالحه هستند چون معتقدند پیگیری کار مزایده احتیاج به سرمایه‌گذاری وقتی و مالی زیادی دارد و عده‌ای که قائل پیگیری بحث مزایده هستند.
   در هر دو صورت، اگر بخواهید نمایندگان کار شما را پیگیری کنند، باید به آنها وکالت دهید و گریزی نیست.

  • محمدرضا گفته:

   با سلام دوست عزیز خدا به دادت برسه که خیلی راحت دینت را به دنیا می فروشی آیا به نماینده ها تا به حال یک ریال دادی که توقع داری برای خودشون هم تصمیم نگیرن من شریفی خواه هستم به خاطر فشار زیر مجموعه خودم مصالحه کردم امّا شما از هر کی می خواهی بپرس ببین بنده از کسی یک ریال تا به حال گرفتم ؟ فقط می دانم دو میلیون تومان برای امثال شما و به حرکت افتادن این پرونده از جیبم خرج کردم والسلام کجا بودیدی پارسال تابستان که بنده برای پیدا کردن شماره تلفن شکات از داخل پرونده ها دو ماه می رفتم دادگاه از صبح و با کارمندهای دادگاه می رفتم منزل کجابودید که با نمایندگان دیگه نیمه شب از قم جرکت می کردیم تا صبح دادگاه شمال باشیم کجابودید وفتی دو تا از نمایندگان در مه و هوای سرد تصادف کردند و فقط ۶۰۰ هزارتومان در یک جا خسارت دید بماند خطر جانی و دیگر مصائبی که در این راه کشیدند درست بین نماینده ها الان دو طرز تفکر هست ولی در این که می خواهند لله کار مردم حل بشه با هم اتفاق دارند شما اگر نمی خواهی وکالت بدی چرا به دیگران انگ می زنی از خدا بترسید

   • سعید گفته:

    آقای شریفی خواه شما نماینده شدید که قربت الی الله کار کیند بنای انتخاب نماینده شدن همین بود و از ابتدا قرار بود بدون چشم داشت مالی نماینده شوید و پیگیری کیند اگر قرار بود پول بگیرد و یا این که چشم داشت مالی داشتید از همان اول می گفتید ما پول می گیریم و نماینده می شویم کارها را پیگیری می کنیم.
    از این حرف شما که می گید: «آیا به نماینده ها تا به حال یک ریال دادی که توقع داری… » برداشت می شود توقع دارید به شما پول بدهیم. اگر قرار بود به شما پول بدیم به وکیل می دادیم.
    ما شما را از خودمان می دانستیم و شما به واسطه طلبکاران به سمت «نمایندگی» دست پیدا کردید و از همان اول همه می دانستند که نماینده شدن نه تنها زحمت دارد و پولی در کار نیست، حتی نمایندگان باید از جیب خود خرج کنند، شب و روز وقت بگذارند، به شمال سفر کنند و … تا مشکل خود و طلبکاران را حل کنند.
    آیا شما نمایندگان این ها را نمی دانستید؟ نمی دانستید که باید بدون چشم داشت مالی زحمت بکشید؟ نمی دانستید باید به شمال سفر کنید؟ نمی دانستید احتمال تصادف در سفر و جود دارد؟
    اگر این ها را می دانستید و با علم به اینها نماینده شدید پس منت نگذارید که ما زحمت کشیدیم، سفر کردیم، تصادف کردیم وقت گذاشتیم و … چرا که هرکس نماینده می شد این راه ها را باید می رفت بدون چشم داشت.
    اگر نمی دانستید که نماینده شدن زحمت دارد وقتی که وارد عمل شدید و فهمیدید که نماینده شدن زحمت داره کنار می کشیدید نه اینکه از سمت نمایندگی خود که توسط طلبکاران به آن سمت منصوب شدید سوء استفاده کنید و به پول خود برسید تصمیم گیری برای دیگر طلبکاران را به زمان دیگری موکول کنید.
    به قول خودتان: «بین نماینده ها الان دو طرز تفکر هست»
    چرا وقتی می خاستید برای خودتان تصمیم بگیرد دو طرز فکر نبود الان که نوبت به طلبکاران رسید دو طرز فکر به وجود آمد. ای کاش این دو طرز فکر را برای خودتان هم استفاده می کردید که اگر قرار بود به پول برسیم همه به پول برسیم و اگر قرار بود که به پول نرسیم همه به پول نرسیم.
    در آخر پیشنهاد می کنم که از این سمت استعفا داده تا :
    اولا: کمتر در این راه مصیبت بکشید.
    ثانیا: ما دایه دلسوز تر از مادر نمی خاهیم.

    • محمدرضا گفته:

     با سلام :منظور بنده حقوق نیست همان مخارج پیکیری است ، تا اندازه ای که توانستیم خرج کردیم شما گفته اید “اگر نمی دانستید که نماینده شدن زحمت دارد وقتی که وارد عمل شدید و فهمیدید که نماینده شدن زحمت داره کنار می کشیدید نه اینکه از سمت نمایندگی خود که توسط طلبکاران به آن سمت منصوب شدید سوء استفاده کنید و به پول خود برسید ” طبق همین گفته شما من الان از نمایندگی انصراف داده ام ولی شما به من اعتراض می کنید ، و دیگر این که بنده پول نگرفته ام ملک گرفته ام که شما هم اگر بخواهید همین الان مثل هر شاکی دیگری می توانید بروید و بگیرید مانعی از این جهت سر راه هیج یک از شکات مجترم نیست و برای گرفتن این طلب بنده از جایگاهی استفاده نکرده ام .مثل بقیه افراد رفتم گفتم من مصالحه می کنم همین .

   • حسین گفته:

    ضمن تشکر از نمایندگان محترم و ارج نهادن به زحماتی که خالصانه کشیدند.
    به هر حال این یک واقعیت است که بیشتر نمایندگان مصالحه کردند، نه تنها طلب موکلانشان را بلکه طلب شخصی خودشان را هم مصالحه کردند(طبق صحبت‌های آقای غلامی در روز گردهمایی). حالا لطف کنید تکلیف ما طلب‌کارانی که منتظر اقدامات شما نمایندگان محترم بودیم را روشن کنید‌
    ما به علت اعتماد به شما و عدم پیگیری شخصی پرونده، از جزئیات پرونده اطلاعی نداریم و صلاح خویش را نمی‌دانیم که در مزایده است یا مصالحه؟
    و نمی‌دانیم خودمان برای مصالحه به دادگاه شمال مراجعه کنیم یا به نمایندگان محترم اعتماد کنیم(بعد از مصالحه طلبشان)
    با سپاس

    • محمدرضا گفته:

     با سلام اعتماد کنید چون نماینده ها هیج وقت نظرشان نسبت به طرف مقابل عوض نشده و تا جایی که بدانند از شکات دفاع می کنند.

   • رضا گفته:

    آقای شریفی خواه شما به عنوان نماینده طلبکاران پول خودت رو گرفتی و با شیرنگی مصالحه کردی اونقت به طلبکارانی که از شیرنگی پول طلب دارند و هیچ پولی دریافت نکرده اند تا مبادا پولی که به عنوان مصالحه دریافت می کنند شبهه ناک نباشه می گی دینت رو به دنیا فروختی.
    خیلی جالبه پولی که مال همه طلبکاران می باشد را شما از شیرنگی گرفتید آنوقت طلبکاران دین را به دنیا فروختند؟
    آقای شریفی خواه شما دینت رو به دنیات فروختی با این پولی که گرفتی ما که پولی نگریفتم.
    این بنده خدا که چیزی نگفت گفت مواظب باشید و در انتخاب نمایندگان دقت کنید.

    • محمدرضا گفته:

     با سلام من هم پول نگرفتم والله ،با ملک مصالحه کردم که بهتر از آن که من گرفته ام (با اطلاع عرض می کنم)املاکی است که باقی مانده و برای مصالحه آماده است . شما هم می توانید بگیرید ووقتی دادگاه این مال را در اختیار طلبکار گذاشته بحث مشاع بودن منتفی است و ما تکلیف شرعی نداریم و از طرفی وفتی شیرنگی طلب همه را دارد که بدهد مشاع و غیر مشاع ندارد .

 4. شاکی گفته:

  سلام
  این هم شد خبر دادن؟ آخه دوستان خبر میدید یه چند روز زودتر باشه تا بفهمیم.
  اگر ممکنه یه اطلاع رسانی از محتوای جلسه داشته باشید.
  تشکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *