دلایل عدم امکان مصالحه توسط نماینده اخراجی در مقطع فعلی

همانطور که در مطالب قبل اشاره شده، نماینده اخراج شده سعی دارد تا بر سر ملکی به نام گلفروشی که چند ملیارد قیمت دارد با نظارت دادگاه، مصالحه کند ولی این اقدام به دلایل زیر ممکن نیست:
۱. در استعلامی که از آقای شعبانی(مسئول اجرای احکام قم) انجام شد، هرگونه مصالحه توسط این نماینده باید با توافق دیگر نمایندگان انجام شود نمایندگان هم به خاطر سابقه این نماینده و عدم التزام به تعهداتش، به هیچ وجه با این کار موافق نیستند؛ لذا از طرف دادگاه قم مصالحه منتفی است.
۲. در ملاقات حضوری که یکی از نمایندگان با قاضی جدید پرونده، آقای خاکزاد در کمالان داشت و بحث مصالحه نماینده اخراج شده را مطرح کرد و ایشان صراحتاً مخالفت خود را با چنین مصالحه‌ای اعلام کردند و آن را منتفی دانستند و انجام کارشناسی و رفتن اموال به مزایده را مطرح کردند.
۳. این نماینده اصلاً به مقدار قیمت ملک مورد نظر نمایندگی و وکالت ندارد و برای همین است که مکرر تبلیغ می‌کند.
۴. با تمام تلاشی که این نماینده در تابستان انجام داد، تنها توانست حدود ۷۰۰ میلیون تومان وکالت جمع کند لذا رساندن وکالت‌ها به چند میلیارد آن هم با این سابقه، تقریبا منتفی است.
۵. هم‌اکنون مجموع وکالت‌های جمع نمایندگان که هنوز بابت طلبشان چیزی گرفته نشده است، نزدیک به قیمت ملک گلفروشی می‌باشد ولذا پیشنهاد کتبی مصالحه از طرف یکی از جمع نمایندگان(حبیب الهی) به دادگاه قم و کمالان داده شده و با توجه به نقد بودن وکالت‌ها، اگر هم بخواهد مصالحه‌ای انجام شود باید با ایشان انجام شود و اگر هم به دلیل مشکل قانونی یا عدم همکاری شیرنگی مصالحه‌ای انجام نشود، این نماینده در مزایده‌ای که ان‌شاءالله به زودی برگزار می‌شود، ملک مورد نظر را به نفع جمع موکلین برخواهد داشت.
با توجه به دلایل بالا و مطالب دیگری که فعلاً مطرح کردن آن به مصلحت نیست، مصالحه‌ای که این نماینده در مورد آن تبلیغ می‌کند امکان‌پذیر نیست؛ لذا دوستان مراقب باشند که به وی وکالت ندهند. در غیر این صورت اگر بعداً با دادن وکالت تام و بدون حق عزل متضرر شدند راه بازگشت نخواهند داشت.

۱۸
خرداد ۱۳۹۵
نویسنده
دیدگاه‌ها ۵ دیدگاه
برچسب‌ها

نظرات کاربران

 1. محمد گفته:

  سلام
  چرا از خرداد تا الان هیچ خبری نیست؟
  نمایندگان محترم که گفتند وکالت بدهید برای مزایده اموال شیرنگی و سفته هارا تحویل دهید چه اقداماتی تا کنون صورت گرفته است؟
  حداقل می توانستند یک گزارشی از روند کار بدهند؛ چرا هیچ خبری نیست؟

  • mohmad گفته:

   این سوال خیلی از موکلینی است که به نمایندگان وکالت دادن اما ظاهرا اونائی که وکالت دادن از چاله به چاه افتادن.
   یکی از بزرگواران گفته بود وکالت دادن اشتباه نمایندگان به فکر خودشونن.

 2. محمد حسین گفته:

  با سلام
  من هنوز وکالتی ندادم از زیر مجموعه های آقای صادقی هستم که شنیدم ایشان انصراف دادند خواهشمند است راهنمایی ام کنید که چه کنم در جلسه ای که در دادگاه برگزار شد قرار شد با ما تماس بگیرند اما هنوز این کار صورت نگرفته است تا کنون نیز به سایت دسترسی نداشتم یا داشته ام خبری نبوده است اما اکنون از یکی از دوستان شنیدم که همان نماینده اخراجی که فکر کنم […] می باشد مبلغ را می دهد پرس و جو کردم که این مطلب شما که گذاشته اید را دیدم اکنون چه کنم تا زودتر به مبلغ خود برسم خواهشمند است راهنمایی ام کنید .
  با تشکر

 3. احمدی گفته:

  سلام علیکم
  ضمن تشکر از پیگیری مستمر نمایندگان. آیا هنوز وکالت جدید قبول می کنید؟ برخی از دوستان ما هنوز به کسی وکالت نداده اند. در صورت مثبت بودن، از چه راه با نمایندگان ارتباط بگیریند. با تشکر

  • شاکی پرونده گفته:

   با سلام و احترام
   در صورت تمایل، هرچه سریع‌تر به محضر ۶۶ واقع در بلوار نیایش بروید و به وکیل انتخابی خود وکالت دهید. در غیر این صورت، در مزایده شرکت نخواهید داشت و شخصاً باید پیگیر مراحل قانونی معرفی ملک به دادگاه و… باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *