وضعیت پرونده شیرنگی و هشدار جدی در مورد پیام‌های نماینده اخراجی

با پیگیری‌های انجام شده، پرونده شیرنگی جهت ادامه روند اجرایی به دادگاه کمالان منتقل شده و رئیس و قاضی پرونده هم عوض شده و آقای خاکزاد، مسؤول پرونده شده است و با ملاقاتی که یکی از نمایندگان حضوراً با ایشان داشته، مصمم به اجرای سریع پرونده هستند و مشکلات قبلی را ان‌شاءالله رفع خواهند کرد.
اما در خصوص تبلیغات جدید نماینده جدا شده از جمع، که به برخی پیامک داده که به او وکالت دهید؛ دوستان کاملاً هوشیار باشند و به مطالب زیر توجه کنند:
۱. چهار ملیاردی که این نماینده مدعی مصالحه است، همان ۴ ملیاردی است که قبلاً درمورد آن در مطلبی با عنوان «مزایده دوم املاک شیرنگی برگزار شد» در سایت توضیح داده شده و مقدار زیادی از آن، هیچ ربطی به او ندارد.
۲. نامبرده به همراه چند نفری که با وی هم‌داستان شده‌اند، در جواب اینکه آیا شما در قبال وکالت به ما پول یا چک می‌دهید، می‌گوید نه؛ فعلاً شما وکالت بدهید تا در سه چهار ماه آینده به شما پول و یا چیزهای دیگر بدهیم. شبیه همین وعده‌ها را این شخص به حدود ۷۰ نفری که در تابستان ۹۴، از آنها وکالت گرفت، داده بود ولی الان تعداد زیادی از آنها و شاید هم همه آنها هنوز به چیزی نرسیده‌اند.
۳. با روحیاتی که ما از ایشان سراغ داریم، بدون گرفتن پول یا چک، دادن وکالت به وی به صلاح طلبکاران نیست به چند دلیل:
الف) در متن وکالت‌های تنظیم شده، تمام اختیارات، بدون حق عزل به وکیل داده می‌شود. از جمله اختیار پرداخت ۹۰ درصد از طلب به جای صددرصد. آن هم در آینده نامحدود. نه ظرف سه یا چهار ماه آینده.(تبصره ۶ بند ۴ وکالتنامه‌ها)
ب) وکیل حق دارد درصد خویش را در پایان بردارد.(تبصره ۸ بند ۴) این درصد به صورت نامشخص است ولذا وکیل می‌تواند هر مقدار که خواسته باشد بردارد و موکل نیز حق هیچ اعتراضی را ندارد.
ج) (بسیار مهم) ایشان طبق مصالحه‌ای که در مهرماه ۹۴ انجام داد، پنج قطعه زمین را دریافت کرد و در آبان ماه آن را به پدر شیرنگی سپرد تا آن را برایش بفروشد و به وی پول و چک و ماشین و… بدهد. قاعدتاً اگر چیزی به دست این وکیل برسد، نامبرده باید آن را بالسویه یا حداقل به صورت دلخواه(!) بین موکلینی که این زمین‌ها بابت طلب آنها گرفته شده تقسیم نماید. ولی متأسفانه وی همه یا قسمت عمده آنچه به دستش رسیده را به افراد جدیدی که تا آن زمان اصلاً به او وکالت نداده بودند و در این زمین‌ها سهیم نبودند داده و از آنها وکالت جدید گرفته است. ما این مطلب را وقتی متوجه شدیم که بعضی افراد به ما پیام دادند که ما به تازگی با گرفتن ماشین و چک از نماینده جدا شده به او وکالت داده‌ایم و از طرفی وقتی با تعدادی از موکلین قبلی که در تابستان به وی وکالت داده بودند تماس گرفتیم، همگی گفتند که تا کنون هیچ چیزی به ما داده نشده است(و هنوز هم داده نشده است). یعنی نامبرده مبالغی را که قاعدتاً به موکلین قبلی اختصاص داشته، به افراد جدید داده و پیشاپیش از آنها وکالت گرفته است. البته شاید این پول‌ها را از جای دیگری تأمین کرده و به اشخاص داده است و خودش هم گفته که پدرخانمم هم در این مورد کمک می‌کند!!؟؟
حال ما کاری به کسانی که در تابستان به وی وکالت داده و تا به حال بی‌نصیب مانده‌اند، و همچنین پولی که افراد جدید دریافت می‌کرده‌اند، بدون توجه به اینکه از کجا آمده است و بابت طلب چه کسانی بوده است، نداریم. اما آیا عاقلانه است که افراد جدید قبل از دریافت طلبشان به چنین شخصی با این رویه، وکالت تام بدهند و مانند افرادی شوند که در تابستان گذشته وکالت داده‌اند؟ وکالتی که یک طرفه و به نفع این وکیل و شیرنگی تنظیم شده که حتی سردفتر هم برای اینکه بعداً مشکلی گریبانگیرش نشود، عبارت «با علم و آگاهی نسبت به اعطا و پذیرش این وکالت‌نامه اقدام نموده‌اند لذا هر گونه ادعا و اعتراض به دفترخانه و سردفتر و دفتریار را از خود سلب و ساقط نمودند» را به متن وکالت‌نامه اضافه نموده است.
۴. همان طور که قبلا هم گفته شد، نماینده اخراجی قبلاً تعهد داده بود که بدون هماهنگی، اقدامی در پرونده صورت ندهد ولی با این کارها عملاً خلاف تعهد عمل کرده که نمایندگان در صدد شکایت از وی هستند.
امکان دادن وکالت به جمع نمایندگان هنوز در محضر ۶۶ واقع در بلوار مصلی فراهم است و مشکلات قبلی نیز در حال پیگیری است و ان‌شاءالله کسانی که به نمایندگان وکالت داده‌اند، از راهی درست و منطقی به طلب خود خواهند رسید.
مطالب مفصل‌تر در مورد پرونده و این نماینده و اسناد مطالب بالا، در صورت نیاز به زودی در سایت منتشر خواهد شد. ولی اجمالاً دوستان می‌توانند جهت توضیح بیشتر با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۵۴۳۲۱۳ تماس بگیرند.

۱۲
خرداد ۱۳۹۵
نویسنده
دیدگاه‌ها ۲ دیدگاه
برچسب‌ها

نظرات کاربران

 1. حسین مهاجر گفته:

  مگر شما دربرابر وکالت پول نقد یا چک می دهید؟

 2. بي دل گفته:

  بابا باز این بنده خدا داره یه کارایی میکنه و یه فعالیتی از خودش نشون می ده.
  شما چی که دو ساله وکالت گرفتید هیچ کاری هم نکردید.
  بجای غر زدن و شکایت کردن از دیگران خودتون یه تکونی بخورید و یه کاری بکنید.
  اگه با موکلین این بابا تماس گرفتید و گفتند هنوز پولی را دریافت نکردند، موکلین خودتون چی؟ اگه یکی با اونا تماس بگیره میگن ما به پولمون رسیدیم؟؟!!!!
  همه باید تلاش کنیم حقمون و از حلقوم این شیرنگی بکشیم بیرون حالا با این وکیل یا اون وکیل.
  بجای ایجاد اختلاف و چند دستگی سعی خودتونو معطوف به گرفتن حق کنید نه درگیری با دیگران.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *