اطلاعیه مهم نمایندگان مال‌باختگان

به اطلاع کلیه مالباختگان می‌رسانیم با پیگیری‌های انجام شده، بحمدالله مزایده باقی مانده اموال شیرنگی در تاریخ ۲۸ دی ۱۳۹۵ در دادگاه کمالان برگزار می‌شود. لذا دوستانی که تاکنون موفق به دادن وکالت نشده‌اند، در هفته جاری اقدام نمایند تانمایندگان بتوانند بابت طلب آنها نیز مالی بردارند وگرنه در صورتی که نمایندگان نیز به حد کافی وکالت نداشته باشند و مشتری نقدی هم پیدا نشود (که نمی‌شود)، تعدادی از اموال باقی خواهد ماند و کسانی که وکالت نداده‌اند، در اموال سهیم نشده و طلبشان وصول نشده باقی خواهد ماند.
در ضمن محکومیت کیفری آقای شیرنگی رو به پایان است و تا چند ماه دیگر ایشان آزاد می‌شود و معلوم نیست کسی بتواند وی را برای طلبش زندان کند.

نشانی دفتر اسناد هماهنگ شده: قم بلوار مصلی (نیایش) بالای چاپ عکس طاووس، محضر ۶۶
مدارک لازم: کپی اجراییه و کارت ملی

۲۱
دی ۱۳۹۵
نویسنده
دیدگاه‌ها ۲ دیدگاه
برچسب‌ها

نظرات کاربران

 1. طلبکار شیرنگی گفته:

  سلام
  قرار بود نمایندگانی که به آنها وکالت دادیم و سفته خود را هم برای مصالحه یا مزایده تحویل دادیم تا پایان امسال حق طلبکاران را از شیرنگی تحویل گرفته و به طلبکاران تحویل میدادند اما تا کنون چنین اقدامی صورت نگرفته است.
  دلیل این همه تأخیر مشخص نیست اما هرچه هست حداقلش این بود که نمایندگان یه جلسه ای برگزار می کردند و توضیح میدادند تا کنون چه اقدامات جدی صورت گرفته است.
  در ضمن به جای زدن کانل در تلگرام که یک طرفه هست بهتر بود گروه می زدین تا طلبکاران یا موکلان شما دیدگاه های خود را اعلام میکردند.

 2. حسین مهاجر گفته:

  آخه چطور ممکنه محکومی که بدهی هایش را نداده بدون رضایت همه شاکیان از زندان آزاد بشه.
  یعنی چی دوره محکومیتش داره تموم میشه؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *