گزارش فعالیت‌های انجام شده از شهریور ۹۶

در شهریورماه ۱۳۹۶ مطلع شدیم آقای شیرنگی در آخرین اقدامی که برای به تأخیر انداختن روند اجرای حکم دادگاه انجام داده است، دادخواست ورشکستگی ارائه کرده و متأسفانه بر روی این دادخواست، حکم گرفته است. نمایندگان به دنبال ابطال این حکم هستند تا این مانع را هم از پیش رو بردارند.
آقای شیرنگی و اعوانش با پخش این حکم در بنگاه‌های املاک فاضل‌آباد و علی‌آباد و تشکیل کانال در پیام‌رسان‌ها و انتشار تصویر رأی دادگاه درباره ورشکستگی، آخرین تلاش‌های خود را جهت جلوگیری از فروش زمین‌های پس گرفته شده توسط نمایندگان، می‌کنند ولی به لطف الهی و تلاش نمایندگان، ان‌شاءالله کاری از پیش نخواهند برد.
در اطلاع‌رسانی‌های انجام شده از شاکیان درخواست شده بود که به دادگاه مراجعه کنند و به حکم ورشکستگی اعتراض کنند و فراز و نشیب این پرونده را با قاضی مطرح کنند، که ظاهراً این مطلب، موجب طولانی شدن روند رسیدگی به اعتراض به حکم شده است. لذا از شاکیان عزیز تقاضا می‌کنیم مراجعه حضوری به دادگاه نداشته باشند و اجازه بدهند نمایندگان روند پیگیری حکم پرونده را دنبال کنند.
در مطالب بعدی، ان‌شاء الله اطلاع رسانی بیشتری خواهیم کرد.

۱۷
اردیبهشت ۱۳۹۷
نویسنده
دیدگاه‌ها ۲ دیدگاه
برچسب‌ها

نظرات کاربران

  1. اخیرا جناب نیکو فرید این پیام را ب شهرستانها ارسال فرمودند لطفا منظور ایشان را بیان فرمایید.سلام ۱-نام ۲-درچه تاریخی پول به شیرنگی داده شده ۳- میزان طلب خودتان ۴- سفته ها را تحویل داده اید یا خیر ۵- آیا نیم درصد از طلبی که که تقاضا شده بود پرداخت کرده اید یاخیر ۶ وکالت بکدام از نمایندها داده‌اید ممنون خواهم شد این اطلاعات راسریعاًپیام بفرماییدباتشکر نیکوفرید

  2. علی صابری گفته:

    سلام علیکم
    از شما دوستان که مجدانه پیگیر این احقاق حق هستید تشکر میکنم.ولی ای کاش بحث تاخیر تادیه هم مورد توجه قرار میگرفت تا شیرنگی […] این طور گربه رقصونی نکنه…..به هر اندازه ای که مایلم این مرد ناجوانمرد به خاک سیاه در دنیا و اخرت بنشینه هزاران برابر از خداوند متعال شادی و آرامش را برای زندگی شما عزیزان نماینده دلسوز خواستارم .مال باختگان فعلا کاری جز تشکر و دعا برای شما نمی توانند بکنند اما اگر قضیه رد مال با موفقیت انجام شد قطعا لطف شما بی پاسخ نخواهد ماند.
    ممنون و سپاسگزارم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *